Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

Co když tvůj přítel hulí?

7. září 2013 v 21:04 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
Tohle se dělo v březnu 2013:
Můj nyní už bývalý přitel se mi po třech měsících (teprve!!!) svěřil, že si rád dává s kámošema trávu... To byl hnusnej pocit... Tajil mi to a řekl to když byl zhulenej. Jako fajn, když máte rande a on přijde a řeknu: "hehe, byli jsem na brku, hehe" Můj zápis z deníčku toho dne:
Chápeš? Nelíbí se mi to, nechci, aby si to dělal! Já vím netýká se mě to a nějak to se mnou nesouvisí. Nebo vlastně jo!
Pamatuješ jak jsem ti kdysi napsala, že by mě bez tebe byla jenom půlka? Ta půlka se vzdaluje... Ta půlka se ničí! Já ti to nedovolím! Ničíš tím i sám sebe! Udělej to prosím nejen pro sebe ale i pro mě, přestaň s tím! Přestaň ty s*ačky ku*va hulit!!!

Druhej den jsem se rozhodla s ním vážně promluvit. Myslela jsem, že se to povedlo. Zápis z toho dne:
"Jsem ráda že seš rozumnej."
Ano tohle jsem mu řekla...
Nejdřív jsem mu teda vynadala! Jakej to má smysl ty s*ačky hulit?! Nejdřív na mě jako koukal. Tak jsem se mu začla omlouvat, že mi do toho nic neni a že je to jeho věc, ale pak mi řekl, že mám pravdu. Je to nanic, nemá to smysl! Včera z toho prej měl blbej pocit.
Jako, když mi to řekl, že prostě byli jen tak na brku, tak mi to bylo jedno... Ale pak jsem o tom začla přemýšlet, a uvědomila jsem si jaký pí*oviny ho nechám vyvádět. Ne, já mu prostě nedovolim, aby si s tim zničil život. Já vím, možná je to jeho věc a já mu do toho fakt nemám co kecat, ale miluju ho a tohle mu prostě nedovolím. Z lásky k němu.

Důležitý je, že slíbil, že už to neudělá. Aspoň kvůli mě... A snad i trochu kvůli sobě...

Ale dneska už vím, jak strašně jsem byla naivní, když jsem i myslela, že kvůli MNĚ přestal. HUlil dál, jenom mi to neříkal a odpustil si dávky před naší schůzkou. Holt prostě prolhanej zmetek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 7. září 2013 v 21:40 | Reagovat

Úplne chápem, ako sa cítiš. Tiež tieto veci nemám rada a keď ti to tají, je to nepríjemné. Nuž, dnes sa nedá nikomu veriť. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama