Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

Nikdo nepomůže

22. října 2013 v 22:26 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
Kolik lidí už se mě zeptalo: co se ti stalo s rukou? nebo Co to máš na ruce? Odpovídám, jsem se odřela na bradlech. Jedinej kdo mi tohle nesežral byla moje nejlepší kámoška. Ta to věděla že se řežu už dřív... když jsem začala podruhý tak jsem jí to neřekla ale bylo jí to jasný. Každej mi na mou odpověd řekne jenom "aha" nebo mlčí. Ikdyž ty řezance rozhodně nevypadají jako odřenina. Moje nej kámoška to ví a řekla mi, že pokud mám depresi mám jí okamžitě volat. Depresi mám skoro každej den. Nikdy jsem jí kvůli tomu nevolala, protože prostě nechci. Čekala jsem, že si mě bude kontrolovat, ale nic. Asi jí na mně tolik nezáleží. Další kámošky to neřeší vůbec, ačkoli jim to ta moje BFF určitě řekla nebo aspoň naznačila nebo na to přišly sami. Nikdo mi nepomůže, nikdo nic nedělá.
No a v rodině? Tady jsou buď všichni slepí, nebo jim na mně nezáleží. Sestra to ví. Naznačuje to mámě při každé příležitosti. Máma si buď myslí, že si to 12ti letý děcko vymejšlí anebo to nepochopila. Táta ten je total mimo. Babička ví, jaký píšu depresivní povídky a hrozí mi, že jak o tom řezání píšu, tak to jednou udělám, ale když jí řeknu, že jsem si odřela ruku na bradlech, tak tomu asi věří. Nebo tuší, ale nepomůže mi. Nic neudělá.
Teď vidím, jak na mně všem záleží! Já umřu jo? Ani si toho nevšimnete!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | E-mail | Web | 25. října 2013 v 20:30 | Reagovat

Is not trú.
Moja kamarátka mi tiež povedala, že ak budem mať depresiu a chuť sa porezať, tak nech jej zavolám. Nikdy som to neurobil. To, že ma nekontroluje, neznamená, že jej na mne nezáleží.
Včera sa ma pýtala, či mám nové rany. Jasné, že som klamal. Ale tak načo by ma kontrolovala... chce, aby som mal aj svoje súkromie.
Rodina slepá, tiež to vie iba sestra z toho, čo píšem. Ostatní nič, je im to asi aj u riti, občas m to príde tak, že zistia, že majú syna, až keď sa niečo stane (ako keď som sa naposledy ocitol v nemocnici).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama