Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

Na mrtvém bodě beznaděje

20. prosince 2013 v 0:10 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
Jsem tu teď sdílela tu povídku, ať víme na čem jsme. Na mrtvym bodě beznaděje. Tak co se děje?
Ó můj bóže, já zas krvácím. Udělala jsem si to sama. Nic novýho.
Přestala jsem chodit do školy. Stejně už budou prázdniny. Nechce se mi mezi lidi. Schovávat ty jizvy. Kvůli tančním a gymnastice jsem se vzdala řezání na ruce (ikdyž to bylo to neúžasnější a strašně moc mi to chybí :( ) ale stehna, boky a břicho taky nejsou špatný.
Teď nemám přátele. Pohádala jsem se i s mou nejlepší kámoškou. Nemám s kým mluvit. Jako vážně ne. Johánek mě opustil. Spíš to vzdal. Já jsem mu jasně dávala najevo, že děvka nejsema když už má mezi náma něco bejt, tak to bude opravdu jenom mezi mnou a jím. Bude to jeden rovnocennej vztah holky a kluka. Né harém, jak je zvyklej. Nejsem jedna z těch dvaceti bitchez, co ho obskakujou. A při pozdravu mi šahat na prdel nebude.
Nejen že mi chyběj kamarádky, ale už pár měsíců i kamarád. Chybí mi kamarád Dort. Strašně moc. On se se mnou dokonce ještě taak před 2-3 měsícema bavil jako kamarád. Ale vzdal to. Přestal psát. Nereagoval na zprávy ode mě tak jako dřív, pokud na ně vůbec reagoval. Přestal mě zdravit. Vyhýbá se mému pohledu, ale přistihla jsem jak na mě zírá. V tanečních mu pořád mohli oči vypadnout, ale mlčel. V září a na začátku října se z nás znova stávali nejlepší kámoši. Najednou ale bylo ticho. A ty jeho žárlivý reakce na můj flirt s Johanem... Byla bych ráda, kdyby mi tohle vysvětlil. Aby mi vysvětlil spoustu věcí... Proč se se mnou přestal bavit? Chtěl se se mnou vůbec bavit, nebo mu zas někdo poradil? Proč mi nedal tu druhou šanci, když mě prej tolik miloval? Co myslel tou nevěrou? Proč teda brečel, když jsem se s nim rozešla a pak tvrdil, že to chtěl??????? bla bla bla. Na to si musíme někde sednout a pokecat. Ale jak? Jednou, když jsme byli ještě nej kámoši jsem mu navrhla, že můžeme někam jít a on nadšeně souhlasil, jenom řikal, že tenhle tejden má už plnej i s víkendem a hned na to se se mnou přestal bavit. Jako kdyby mu to někdo zákazal. Ale jak to vlastně bylo a je?????? Chci to vědět!!! Dorte prober se a začni se mnou mluvit. Ne, nechci novej vztah! Jenom mě frustruje, že nevím, co se mýmu nejlepšímu kamarádovi stalo... :( co tě trápí, trápilo...? Řekni mi to prosím. Já nedokážu žít s vědomím, že nevím jak se cítíš, co si myslíš a proč se chováš takhle. Už tak dlouho mě to trápí. Nedokážu ti ani napsat a když to udělám, jen tak mimo téma, obyčejná věc, nic vážnýho, neodpovíš mi. Prosím, prosím, komunikuj se mnou. Já tě mám ráda a nenechám tě takhle zabejčenýho!
Taky potřebuju pomoct. Vypadám nějak takhle
a potřebuju tohle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama