Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

I miss cutting

15. ledna 2014 v 17:36 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
Bojim se přijít na tenhle blog (proto jsem tu dlouhoh nebyla) a říct, že jsem šťastná. Já jsem, ale přitom nejsem. Nálada mi kolísá nahoru dolů.
Pozval mě na rande kluk, se kterym jsem málem podvedla Dorta, ale i tak byl Dort naštvanej. Šli jsme spolu ven asi dvakrát a stačilo to k navázání DOKONALÝMU vztahu. :) <3 Ano, miluju ho. Jenom do dneška nechápu, proč když jsem se vykašlala na Dorta, jsem nešla hned za ním. On počkal tak půl roku asi, než mě pozval na rande. Možná se vyplatilo počkat. Dort to možná ví, to já nevim. Ale vědí to jeho kámoši.
Den před druhým rande jsem byla u psycholožky a podařilo se mi řezání začít řešit. Už jsem neměla chuť to dělat. Nebo možná ještě měla, ale chtěla (a pořád chci) se těhlech chutí zbavit. Hned druhý den ráno jsem provedla očistu mýho pokoje. Hodila jsem žiletkou o zem. Pak jsem jí chtěla vyhodit do koše, ale vím, že tohle by nepomohlo. Kdybych se znova zhroutila, vytáhla bych jí. Napadla mě jedna věc - vrátit žiletku vlastníkovi. A kde jsem jí vlastně sebrala? U babičky v koupelně. Tak jsem jí dala do svý růžový taštičky na zip a šla za babičkou a podala jsem jí to s tím, že to vracím a ať to nikomu neříká. Nebyla ani moc překvapená, když to otevřela a vypadla na ní její vlastní žiletka ještě potřísněna mou vlastní krví. Pak si se mnou o tom promluvila. K psycholožce teď chodím každej tejden v pátek.
No a co dál? Můj milý Vojta <3 o tom samozřejmě neví, ale tak zve mě k sobě domů v sobotu. Pořád si ty jizvy mnu a šeptám: "zmiz, zmiz, prosím..." přitom mám chuť si udělat další. Problém je, že nemám čím. Vlastně to nemůžu brát jako problém, ale jako řešení.
Mám teď stres ze školy, dneska jsem měla depresi. On ani neví, že deprese mám a když jsem se před nim začala hroutit, tak vůbec nevěděl. Ale on si zvykne. Už jenom tomuhle se divil a nedokážu si představit, že bych mu řekla o řezání. Stejně to jednou zjistí.
Další problém jsou kámošky, který mi jenom vzkázali, že mě nechtěj vídat s ním. Prostě ho nechtěj vidět, jak je se mnou. Záviděj. Ale doteďka jsem nepochopila, že mi někdo můj život závidí... Zavidíte mi jizvy, absťáky, deprese...? Vážně?
Jo, měla jsem absťák. V pondělí stres ze školy. Vojta mě přesvědčoval, ať u něj přespím zrovna když jsem si prohlížela svoje jizvy a přes chat se mnou hádala kámoška. Sahám pod polštář a nic tam není. Všechny žitelky jsou pryč. Začala jsem brečet a klepala se mi ruka. Drápala jsem si nehty na stehnech, když vtom mi došlo: co to sakra dělám? Vždyť jsem ještě před chvíli chtěla s tímhle přestat. Můžu říct, že jsem ráda, že ty žitelky pod tím polštářem nebyly.
Asi je to jenom o zvyku. Přišla jsem teď domů, nikdo nikde. Normálně bych se řezala. Přiznávám, že jsem měla chuť jít hledat k babičce tu svojí žiletku, ale pak jsem šla radši sem napsat článek. Ano blog mi pomáhá. Musim vlastně najít víc věcí, co mi pomáhá od řezání. To mi připomíná můj domácí úkol na další konzultaci.
Nemůžu jíst... Ale nevím, jestli je to tím, že jsem zamilovaná, což na 100% jsem. Ale bude to taky tím, že mi chybí řezání. Vlastně to byl včera tejden, co jsem se neřízla. Tejden byla vždycky taková nepřekonaná hranice. Teď jsem jí prolomila. Je to kritický. Zhubla jsem 2,5 kila. Od chvíle, co jsem byla si zatrhla řezání a začala chodit s Vojtou. Obojí dohromady tomu přidalo. Vždycky když se zamiluju, tak nemůžu láskou jíst... Ale že by až takhle. Když jsem začla s Dortem byly to dvě kila dole za tejden nebo dva. S Vojtou jsem pět dní a mám 2,5 dole. Divný. Pokaždý když jsem si stoupla na váhu modlila jsem se, aby kila nepřidaly, ale teď se modlím, aby neměla zase míň. Už mám pod 52... Měla jsem přes 54...
Ale jsem happy. Kdyby šli Vojta a řezání dohromady, byla bych úplně happy. Ale tyhle dvě věci dokromady fakt nejdou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama