Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

Adrenalin

12. února 2014 v 23:15 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
Taky ho milujete a potřebujete k životu? V určitých mezích....
Ano v určitých mezích... Já jsem tak trochu mimo. Můj adrenalin číslo jedna bylo řezání. Proč říkám bylo? Řekla jsem si že přestanu. Přestala jsem ale ne na moc dlouho. Dá se říct že to bvůbecylo měsíc, měsíc jsem se opravdu neřízla. Je to díky Vojtovi. Sice o ničem neví, neví jak moc mi pomáhá tim že je vůbec se mnou. Já se divim že to vůbec vydrží. Svoji situaci teda zkusim popsat pomocí dnešního dne a včerejšího večera.
Včera mi Vojta psal depresivní zprávu že mu musim pomoct a že neví co má dělat. Vůbec jsem nevěděla o co šlo. Hrozně jsem se o něj bála že se něco vážnýho stalo. Nespala jsem skoro celou noc, ppořád jsem čekala že mi zavolá nebo aspoň napíše co se stalo.
Uvědomila jsem si že když on bude v průseru nebo neschopnej, nemám nikoho. Nemám kamarádky, aspoň ne ty co jsem měla dřív. Co jsem se jim mohla svěřit. O řezání on neví. Kámošky věděly, ale co je to za kamarádství na baterky? Vlastně by mě strašně lákalo
mít pravého kamaráda, nejlíp gaye. Tisíckrát mi řekněte jak jsem úchylná. Řekněte mi to milionkrát, když řeknu že chci aby mě Vojta podezíral z nevěry a zároveň bych mu mohla říct že to není možný když je ten kámoš gay. Mohla bych u něj přespávat, objímat ho, chodit s nim ven... chci kámoše kluka, stejně tak citlivýho. a teď se do mě pusťte - já chci aby ten kámoš byl Dort! Ono už to tak i bylo, skoro, akorát jsme si nevěřili a neměli všechno vyřešený ale já věřim že my dva bychom si jako kámoši rozuměli. Po večerech si představuju jak mě objímá a utěšuje ale polibek s ním mě nenaplňuje, nechci to, já přece kluka mám. Já chci jenom kamaráda, psychickou podporu. Dneska se na mě na obědě dlouze zadíval a poprvý jsem si neříkala koukni na tu kočku o kterou jsi přišel ale tady je holka co chce pomoct a je ochotna pomoct tobě. Chybíš mi. On mě potřebuje já to vím. Ten jeho pohled mne tak vzrušil. A kdyby na tohle přišel Vojta byl by to průser. Aaaah adrenalin!

Včera jsem si rozškrábala kůži na ruce do krve a dneska rande s Vojtou a zase zakrejvání. Aaaah adrenalin!
Jsem posedlá, já vím, blázen, magor, psychopat. Vojta pojď dělat něco úchylnýho. Dorte pojď mě obejmout. Nechť krev teče z mé ruky. Adrenalin!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | E-mail | Web | 13. února 2014 v 19:46 | Reagovat

Čudný adrenalín.

2 Eleanor Blackburn Eleanor Blackburn | Web | 13. února 2014 v 19:57 | Reagovat

[1]: jn, asi to povim psycholžce zejtra...
btw sorry za to psychotic, já v tom mám zmatky, něco se mi tu smázlo, ale už jsem to obnovila, takže je možný že se to tu objevilo 2x :D

3 Muriel Muriel | E-mail | 4. května 2015 v 13:35 | Reagovat

Adrenalinové kamery do auta můžou být i v Hd, víte?

http://www.max-kamery.cz/cs/kategorie/full-hd-kamery

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama