Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

So fuckin down

22. února 2014 v 23:46 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
né, prosím, né. Přestaň, prosím. poznáš že miluješ, když tě to bolí. Když to tolik bolí, máš chuť udělat cokoli, co ti od toho pomůže. Ikdyž by to mohla bejt jiná jakákoli bolest.
Říká se, že nejvíc bolí, když vás někdo zklame. Ale to není pravda, nejvíc bolí, když zklamete někoho, koho máte rádi a nechcete ho zklamat. to je bolest. To je nenávist k sobě samému! To je chuť si ublížit nebo se jakkoli potrestat. Kolikrát v životě jste cítili vinu? Mě dává každej na jevo vinu. Od malička, pokus se něco stalo, byla jsem první na ráně. Ona za to může. Pak přišla sugesce. Když vám někdo pořád dokola říká, že za všechno můžete, vsugerujete si, že to nejspíš tak bude. Zhroutil se mi první vztah. Uršitě za to můžu já, říkala jsem si. Dodnes nevím, jak to vlastně bylo. A nebyla chyba, že jsem se řezala, nebyla. Bylo to fajn, jenom teď prostě další sugesce, že řezání je špatný. Všichni kolem to říkaj a já to začla říkat taky. Ale tohle nejsem já. A já lhát neumím. Poslední otázka psycholožky: "co si teď o sobě a řezání říkáte? Byla to blbost?"
Nebyla!!! nebyla, nebyla!!! Krčila jsem rameny, sto chutí jí to říct. Pak když jsem tam byla potřetí, tak zas nový jizvy na ruce ale neřekla jsem nic. Mlčela jsem a tvrdila, že jsem v pohodě. Nejsem, já to vím. Všem říkám, že jsem. Ona mi to věřila, všichni mi to věří.
Já ho zklamala. On mě nebere takovou jaká jsem. "Kdybych jsi zjisil všechny ty věci o tobě, tak bych tě nechtěl poznat." tohle mi řekl tak před pěti minutama. I'm so fuckin down. Poslední člověk kvůli ktyrýmu jsem se doteďka držela. Vojto, promiň že jsem tě takhle zklamala, ale já taková byla už než jsme se poznali. Nebeš mě takovou, chápu to.Taky pochpopim, jestli se na mě teď vykašleš. Vrátim se ke svýmu starýmu životu... Akorát ti musim říct, že tys zklamal mě, že jsi byl schopnej tohle říct, žes mě v tom nechal... Slíbil jsi, že přesně tohle neuděláš. Já věděla, že tohle bude konec.
Potřebuju pryč. Změnim školu nebo výměnej pobyt v zahraničí, já nevim. Ale chci pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | E-mail | Web | 23. února 2014 v 12:35 | Reagovat

Aha, tak z toho som vydedukoval, že mu vadí, že sa režeš. A keby to bol vedel skôr, tak si s tebou nič nezačne.
Ľudia sú jebnutí, strašne to odsudzujú. Ja som mal vzťah aj s tým, keď dotyčná osoba vedela, že sa režem, mával som nové rany pri nej a vždy mi chcela za to vylepiť, lebo jej na mne záležalo.
Toto sa nerobí, tak mu to patrične vysvtli a ak to nepochopí, tak nech ide do faka.

2 Eleanor Blackburn Eleanor Blackburn | Web | 23. února 2014 v 22:51 | Reagovat

[1]: jo přesně tak to je. a dneska jsme se kvůli tomu hrozně chytli a já mu řekla, že se mu za svou minulost fakt omlouvat nebudu, je to  prostě divný. a taky že začínám pochybovat o tom že může náš vztah fungovat. skoro jsem ho rozbrečela a omluvil se mi. prostě všechno říct narovinu a upřímně, jinak vztah nemůže fungovat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama