Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

Everything changed

13. března 2014 v 23:43 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
Naposledy jsem sem psala v neděli. Psala jsem o podezření z tý sázky. Teď vím že Vojta lituje toho co mi udělal v neděli. Bylo to divný jak se se mnou chtěl prostě vyspat. Celý mě to rozhodilo. Byla jsem úplně mimo, chtělo se mi brečet. Nemůžu mu dát to co chce. A je to možná jediný co chce, o co stojí. Třeba je to předmětem sázky.
V pondělí všechno pokračovalo. Byla jsem ještě trochu naštvaná ale omluvil se mi za neděli tak dobrý. Stáli jsme u šatny a za náma byl jeho kámoš a dělal za mejma zadáma sprostý posuňky na Vojtu. Všechno se to týkalo sexu. A něco dokonce věcí co jsme s Vojtou fakt dělali. Upřímně jsem mu řekla že to vypadá jako kdyby se před nima chlubil tak jsme se chvilku dohadovali a já pak odešla a on běžel za mnou a omluvil se mi. Mávla jsem nad tim rukou ale to co se dělo v úterý byla další rána.
Tentokrát tam byli tři kámoši. Chodili tam postupně a každej dělal to samý. Sprosťárny nechuťárny. Zase jsem mu zdrhla už fakt hodně nasraná a on mě zas dohonil a pohádali jsme se. Prej se mě to vůbec netýká. Aha no! Ale na otázku čeho se to týká mi nedokázal odpovědět. Proč to nedělaj ostatním klukům co maj holky? a že je tam dost. Přišlo mi to namířený proti mě. Vadí mi to prostě mi to vadí. Ne chování těch kámošů ale hlavně jeho chování. Místo ab řekl hele hoši už jste trapný stačilo to tak se tomu směje jak blázen a odkejve jim to.
Nemluvila jsem s nim celej den. A druhej den přijela do školy až v půlce vyučování. Pak že potřebuju jet nakupovat a tak jel se mnou. Všechno mi kritizoval, na všem hledal chybu tak jsme se pohádali znova a během hádky si to vyříkali. Ale prostě to nešlo rychle. Ještě dneska jsem byla naštvaná. Fakt mě dotalo že když jsem hrozila rozchodem tak zas začal fňukat a pustil apollo. Prostě i kdybych se s nim chtěla rozejít tak mi to nepůjde :D.
Včera večer mi zničehonic napsal Dort!!! Jen taak a pokecali jsme. Fakt tříhodinovej chat a o všem možným. Teda ne o všem ale o normálních tématech. Prostě jsem zjistila (teda ja to věděla vždycky) že jedině on mi může pomoct s čímkoli a bejt pro mě ten nej kámoš. Mám ho fakt ráda.
Dneska jsem odpoledne byla zas u Vojty. Byli jsme sami v bytě a on nic nezkusil!! Bylo to úžasný odpoledne. Když jsem dorazila domu, myslela jsem si že to nemůže bejt lepší. Nej kluk, s Dortem za dobře. Ale Dortem jsem si nebyla jistá. Věděla jsem že druhej den to může bejt zas jinak.
Večer se všechno změnilo. Napsal mi a chatovali jsme až do teď! Řekl mi že kámoši měli kecy že se se mnou bavil v tanečních a hlavně jemu to bylo divný. Prostě to nedával ikdyž to zkoušel. Já vim že jsem ba tom byla blbě. Hodně blbě tenkrát. Prostě jak jsme oba řekli - chtělo to čas. A teď se konečně odvážil mi napsat a začít se znova bavit. Nikomu to neřekl. Domluvili jsme se že to udržíme v tajnosti. Hlavně před mym Vojtou a o kterým ví a dokonce jsme se o něm bavili. Zejtra po škole Vojta odjíždí na chatu. Takže pole je vyklizený a zejtra s Dortem razíme ven.
Já vim. Strašnej zvrat. Ale chtělo to. Chtěla jsem to. Přesně tohle! Všechno dokonalý! Jenom jsne se s Dortem schodli na tom že je prostě smutný to že to musíme tajit. Tohle je jak z mýho snu. O tomhle jsem snila. Jak dlouho... lidi já jsem happy!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama