Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

nemám chuť žít

9. března 2014 v 21:38 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
moje situace? špatný.
Jsem pořád s Vojtou, ale mám takovej pocit, že mě to vlastně vůbec nenaplňuje. Nebo už jsem tolik vyrostla, že necítím nic čemu by se dalo říkat 'hopelessly in love'? Tohle jsem cítila před rokem s Dortem. Byla jsem blázen, prostě eufórie ze všeho, ale pak jsem se v něm zklamala a přišel rychlý spád. Už to bude skoro rok, co jsem se poprvé řízla.
Možná Vojtu miluju jinak. Už ne tak dětinsky, nebo spíš puberťácky, ale tak dospěle... achjo co to tady plácám...? ne vážně jsem v háji. Neni den kdy bych nemyslela na to, že se chci říznout. Přikaždý smutný písničce, nebo cokoliv smutnýho mě rozbrečí. Takhle to bylo, když jsem se zklamala v Dortovi. On si ale ničeho nevšiml. Vojta si všímá a to dost. Když jsme spolu, tak se pokaždý asi tak 5x zeptá, jestli jsem v pohodě, já mu to vždycky odkývám. Nějak mě nenaplňuje, když mi říká něco hezkýho, objímá mě, líbá... a co je hlavní - nebaví mě... sex. teda ne sex jako prostě sex. My spolu ještě ne to... ale něco málo už bylo. Bylo to, když jsem ještě byla v pohodě. Teda já nejsem v pohodě už skoro rok, ale měla jsem nějaký lepší duševní rozpoložení nějak o prázdinách. To jsme vlastně strávili půl tejdne v posteli. Jenomže, psala jsem taky o těch našich drastickejch metodách sexuální aktivity, který jsem vyžadovala. Když jsme to dělali naposledy, krváceli mi rty a na břiše jsem měla modřiny (jsou tam ještě teď) od kousání. Bylo to v neděli. Když jsem přišla domů, tak jsem se řízla. V pondělí už jsem mu řekla, že tohle musí přestat. Neřekla jsem mu o tom říznutí. Ale že na to přitom myslim a tak. Byl na sebe naštvanej, že mi něco takovýho dovolil. Přestali jsem a bylo to fajn.
Jenomže teď mi to chybí. Nebaví mě to bez toho. Chci se řezat a pokud ne, tak ať mi fyzicky ubližuje on. Ve čtvrtek jsem u něj byla a do ničeho se mi nechtělo. Dneska jsme byli na bruslích celý dopoledne, pak jsme přijeli k němu domů, prázdnej byt a on to měl hezky naplánovaný. Sprcha, potom pod peřinu. Dostal se tam jako normálně, až dolů. Ale řikala jsem si, že tim to končí, ale jeho plán byl jinej. Přitom celej den nic nenaznačoval a nevšiml si, že jsem poslední dobou mimo. no prostě vylezl nahoru a řiká: "Jsi připravená?" Můj výraz byl 'to si děláš prdel?!' Nasralo mě to jako dost, ikdyž vlastně ani pořádně nevim proč. "já nevim..." řekla jsem nejistě. Lehnul si vedle mě a zpracovával moje odmítnutí a svoje zklamání. Myslela jsem na mámu, kterou bych zklamala. A vlastně i na sebe, sebe bych zklamala. Vím, že tohle neni to po čem toužím. Bylo mi ho líto, tak jsem ho vystřídala v aktivitě a on hned: "tohle znamená ano?!" to už byl výraz 'drž piču už kurva a přestaň mlít sračky.' Nedochází mu to? Nedochází? Já tohle prostě nechci! Byla jsem naštvaná a to dost. Po chvíli jsem se mu začala piča omlouvat, že jsem naštvaná tak akorát na sebe, že musí furt čekat. On že mu bylo líp na bruslích, takže tohle prostě neni ono, když do toho nemám chuť.
Ještě něco. Viděla jsem jeho kalendář a poznámky na mobilu. při našem prvním rande tam bylo jako první 'začátek'. Při každém setkání, kdy jsme byli sami buď u mě nebo u něj tam stálo 'pokračuj'. co to kurva je? co to znamená 'pokračuj'? a proč je to tam jenom v dny, kdy se spolu teoreticky můžem vyspat? něco tu nesedí. Proč se mě snažil na 1. rande políbit. Proč jsme se vykousli na druhym? proč jsme na třetim nedělali nic jinýho? Proč mě po tejdnu svlíknul? Proč až tak často říká ty hezký věci, když to neni nutný? Proč je všude 'pokračuj'????? prooooooooč???????
já radši dřív umřu, než se mezi náma něco hroznýho stane. Než mě do tý postele fakt dostane. Než se nechám umilovat těma dvaceti centimetrama. Než mě zbaví všeho co mám. Než to bude bolet. A než bude v jeho kalendáři stát 'vítězný konec'.
co si o tom myslíte??? :( mám radší skočit z mostu (do Labe nobe na dálnici) nebo se oběsit nebo podřezat (ve vaně?)?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | E-mail | Web | 10. března 2014 v 10:09 | Reagovat

Radšej mu povedz, že sex ďalší rok nehrozí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama