Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

Na rozcestí

13. dubna 2014 v 21:36 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
Jsem v háji, jsme v háji.
Včera jsem si psala s Dortem. Tak normálka, až když jsme narazili na nás vztah před rokem. Byli jsme děcka, co neuměj takovej vztah výst. Měli jsme jistej odstup, moc jsme si toho neříkali a ani po rozchodu se toho moc nezměnilo... Dort to ale chce asi změnit. Začal psát, že to v něm pořád něco zanechalo. Jak si se mnou začal psát, tak začal litovat toho co se mezi náma kdysi stalo. Uvědomil si o co přišel. Začal mi naznačovat, že ke mně pořád něco cítí. Řekla jsem mu, že nevim co mu na to mám říct. Fakt nevim. Vybral si tu nejlepší dobu, kdy mám už dávno jinýho kluka, slavim s ním čtvrt roku výročí a vypadá to že se náš vztah konečně vyhrabal z krize, neboť jsme se pohádali a všechno si do detailu vyříkali. Oslava výročí pak byla super :). No zpátky k věci - Dort se mi začal omlouvat, že se mi zase míchá do života. Jasně jsem mu řekla, že nechci aby se za něco omlouval, že ho chápu. Dokonce jsem přiznala, že ještě o tanečních jsem to cítila stejně. Teď to samé cítí on, jenomže je pozdě. Samozřejmě tohle bylo to s čim se chtěl svěřit kámošovi. Přesně jak jsem to říkala. Já jsem ta holka, kterou miluje a je to divný a trapný.
Pak jsme došli k tomu, že jsme spolu vlastně nikdy neuměli moc mluvit. Ani ve vztahu, ani o rozchodu, ani po rozchodu a bohužel ani teď... V půl jedný jsme se teda domluvili že za mnou přijede.
Dneska přijel. Chodili jsme po stezce, pak jsme seděli pod mostem... no ze začátku jsme se snažili mluvit k věci, moc nám to nešlo, tak jsme se bavili o normálních věcech. Ale pod tim mostem se to rozjelo. Začali jsme o všem mluvit podrobnějc a probírat možnosti jak situaci vyřešit. to hlavní co jsem řekla bylo, že to chci vyřešit, přitom nechci nikomu ublížit. Jenomže to přece nemá řešení. Buď se rozejdu s Vojtou a budu s Dortem. Depku bude mit Vojta. Nebo pošlu do háje Dorta a zůstanu s Vojtou. Depku bude mit Dort. Já budu mít depku v obou případech. Oba je mám ráda, ale každýho jinak. Nevím jak, jakej je v tom rozdíl. Jakobych měla schozifrenii. Nebo žila ve dvou dimenzích najednou.
Dort je toho názoru, že jednoduší je, když se na něj vykašlu a on zase zaleze. Řekl: jen mě kopni do prdele, máš na to právo, přišel jsem pozdě a v blbou chvíli... já to nějak zvládnu... Moje odpověď zněla jasně: "Ne, já nechci." a chytla jsem ho za ruku. To bylo špatně... "Přesně tohle jsme nechtěli..." řekl ale mou ruku nepouštěl. Chvíli jsme si o tom všem co mi napsal povídali a on mi opravdu co očí řekl, že ke mně pořád něco cítí. Obejmula jsem ho, s tim jestli mu to pomůže... Chvíli jsme tam ještě seděli v objetí a drželi se za ruce. Naše rty byli už tak blízko. "Měli bychom jít..." zašeptal. Místo odpovědi jsem ho políbila a on mi to opětoval. Oba jsme ztuhli a po chvíli jsme se políbili naposledy. Tohle je další blbost co děláme... prohlásil.
Pak jsem ho šla doprovodit. Celou dobu jsme se drželi za ruce. Řekli jsme si, že až dojdem na křižovatku, tak se rozloučíme a tohle skončí. Napíšem si, ale dýl. Vím, že mi bude chybět. Na týhle křižovatce se vždycky loučíme. Vždycky tady probíhá to naše 'naposledy'... i v létě to tak bylo... Bezmyšlenkovitě mě líbá, jakoby šlo o něco úplně běžnýho. Pak dlouho objímáme pak se líbáme ještě jednou. 'Já pojedu než se to zvrhne ještě víc.' Říká a loučíme se. Tohle už asi nebude...třeba už se mu nikdy nebudu moct podívat do očí jako před chvílí, ucítit jeho rty na svých nebo ho obejmout. Možná tohle bylo naše naposledy. Cestou domu jsem se pomalu vrátila do reality. Jen co jsem se vrátila domu napsala jsem Vojtovi a on mi po chvíli psaní řekl že se mu zdá náš vztah lepší a lepší. Jo ok. Asi jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 16. dubna 2014 v 17:10 | Reagovat

Zložitá situácia. Ale ak by som po jednom človeku najviac túžila tak by som ho neodmietla, hoci verím tomu, že ťažké je odmietnuť toho druhého. Ale ak niekoho veľmi milujem tak by som nedokázala byť s iným...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama