Co tě nezabije, to tě posílí → tak nepáchej sebevraždu a jenom se řízni :-))

ahoj, jsem Eleanor

29. října 2014 v 16:42 | Eleanor Blackburn |  Příběhy z mého života (staré i nové zápisky z mých deníčků)
Ahoj, nejsem Eleanor, jenom si tak říkám.
Můj život začal skvěle. Měla jsem milující rodinu. Když se narodila moje sestra, táta začal pít a domu se vracel pozdě v noci, možná někde někoho měl. Všechno, co z naší rodiny zbylo se točilo kolem mojí malý sestry a mě si nikdo nevšímal. Bylo to tak dobře, protože pokud si mě někdo všímal (hlavně táta) tak na mě akorát řval a bil mě.
Když jsem začala chodit do školy, čekala jsem, že se něco zlepší. Pořád jsme byli docela bohatá rodina, můj děda vlastnil firmu, ze který nás živil. Takže jediný, co bylo dobrý - měla jsem všechno, o co jsem si řekla a taky nebyla nouze o perfektní známky. Táta mě přestal bít a jeho chování se zlepšilo. Pak mě začali ve škole šikanovat. Jenom díky učitelce, která mě věčně schazovala, přestože jsem měla samý dobrý známky. Ve škole mi nikdo neudělal nic dobrýho.
Po pátý třídě jsem odešla na gympl. Tam jsem si našla kamarádky. (Ikdyž jsem během hledání taky hodně zkusila...). Docela poklidně jsem si žila a pak to všechno začalo. Když mi bylo 13, umřel mi děda. Krachla nám firma a naše rodina se dostala na úplný dno...
Všechno se změnilo, když jsem potkala toho nejúžasnějšího kluka - Dorta. Bylo mi 15. Začali jsme spolu chodit a já byla ta nejšťastnější holka na světě. Dortova holka. Asi jsem mu nebyla dost dobrá, protože na mě začal kašlat. Vůbec jsem ho nezajímala, nikam jsme spolu nechodili, na chodbě ve škole jsme se míjeli bez povšimnutí a akorát jsme si tak psali...
Začala jsem se řezat. Pak škrábanečků. Náš vztah pak šel nahoru dolu. jednou fajn, jednou horší. V létě jsem to nevydržela a zeptala jsem se ho, jestli si myslí, že to má ještě smysl. On se se mnou hned rozešel.
Pořezala jsem znova. Na podzim jsem měli jít spolu do tanečních. Potkávali jsme se tam a vůbec se nezdravili. Bylo mi to příšerně líto a věděla jsem, že ho pořád miluju. Do toho jsem si ještě sehnala kámoše s výhodama, kterej byl starší. Chtěl po mě věci, co jsem dělat nechtěla a pořád mě stíhal. Možná dokonce stalkoval. řekla jsem mu, že ho nechci vídat a zablokovala jsem si ho na fb a smazala jeho číslo z mobilu. Celej podzim jsem se řezala. Nejdřív ruce, to bylo moc vidět, tak potom stehna.
V lednu jsem byla u psycholožky a slíbila jsem, že už se nic takováho nestane. Deprese jsem ale pořád měla. Hned na to jsem se seznámila s fajn klukem. Vojta. Po měsíci, co jsme spolu chodili a já byla konečně happy, jsem se mu se vším svěřila. Co bylo předtím a tak. Našel moje jizvy. Sebral mi tolik mých poprvé. Kromě toho posledního. Vyklubal se z něj pěknej hajzl. Podváděl mě, ponižoval, nadával mi a bil mě. Několikrát jsem se s ním rozešla a on mě nikdy nepustil.
Pak jsem si začala psát s Dortem a řekla jsem mu, co mi Vojta dělá. A on ho chtěl zmlátit a tak... Prostě se o mě poprat. Po měsící psaní mi řekl, že mě pořád miluje a že si vyčítá, že o mě přišel. Po dlouhym rozhodování jsem se rozhodla dát mu ještě šanci. Začala jsem s ním podvádět Vojtu, aniž bych si byla jistá, koho doopravdy miluju. Bylo to... šílený. Celý noci jsem přemejšlela a brečela... Pak jsem začala Vojtu ignorovat a nakonec jsme se rozešli. Konečně.
S Dortem jsem se dala dohromady. Bylo to jako v pohádce, on byl můj princ, co mě zachránil. Trávili jsme spolu každý volný odpoledne a víkendy. Jenom jsme leželi a líbali jsme se. Tak jak jsem to chtěla. Prostě pohádka. Byl na mě nekonečně hodnej. Jezdil za mnou, já mu pekla dorty, on mi nosil květiny... Pohádka.
Na začátku léta jsme se konečně pomilovali a hned na to se všechno změnilo. Dort začal chodit kalit. A beze mě. Chlastal, hulil... V noci kalil, ve dne spal a hrál na počítači a párkrát do tejdne ke mě přijel skouknout nějakej díl Game of Thrones a zašukat si. A tak to skončilo. Řekla jsem, že se mi to nelíbí a on se se mnou rozešel.
Chci s ním mluvit, ale jsem na něj tak naštvaná, že nemůžu. Prostě nemůžu. Zneužil mě...
A co teď?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama